Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(lamur @ 2011 03 26, 12:41)
O gal kažkur rastum scenarijų ar tiesiog parašytum, kaip maždaug viskas vyko. Būčiau labai dėkinga. 4u.gif


Nebepamenu, nes tai dariau prieš 17 metų g.gif
Lygtai reikėjo joms su savo vaiku valsą pašokti, išsitraukė iš krepšelio po daiktą (siūlų ritė, šaukštas, šukos...) ir reikėjo per kelias minutes reklamą sugalvoti tam daiktui. Lygtai eilėraštį deklamavo ar dainą dainavo. Vaikai balsavo slaptu balsavimu už kiekvieną rungtį. Daugiau nepamenu g.gif . O scenarijaus tuo metu nerašiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 26 kovo 2011 - 10:48
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 26, 10:47)
Nebepamenu, nes tai dariau prieš 17 metų g.gif
Lygtai reikėjo joms su savo vaiku valsą pašokti, išsitraukė iš krepšelio po daiktą (siūlų ritė, šaukštas, šukos...) ir reikėjo per kelias minutes reklamą sugalvoti tam daiktui. Lygtai eilėraštį deklamavo ar dainą dainavo. Vaikai balsavo slaptu balsavimu už kiekvieną rungtį. Daugiau nepamenu g.gif . O scenarijaus tuo metu nerašiau doh.gif

wub.gif thumbup.gif Turėjo būti super renginys wub.gif Tik jaučiu kiekvienas vaikas už savo mamą balsuoja biggrin.gif

Sveikutės 4u.gif

Penktadienį darėme pavasarinius darbelius. Gavosi thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 03 24, 22:32)
SU GIMTADIENIU EDA77 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O man irgi džiaugsmas AUDITAS baigėsi clap.gif  clap.gif  clap.gif
BET NIEKO TOKIO NEĮVYKO rolleyes.gif TIKĖJAUSI NORS PERKŪNIJOS AR DAR KO
REZULTATAI 10/5 IR SALDŪS SALDŪS
MATYSIM KĄ PO MĖNESIO ATSIŲS
MAN STEBĖJO 3 PAMOKAS, PER DIENĄ VIENĄ, O ŠND NEI VIENOS. BUVO KAM IR 5 STEBĖJO.
VA KOKS DAIKTAS TAS AUDITAS blink.gif


sveika, baigem ir mes ta dziaugsma.Pas mane irgi stebejo tris pamokas. Viena diena net dvi. Bet su stebimu pamoku skaiciumi tai idomiai. Buvo tokiu, kuriu stebejo penkias, bet buvo ir tokiu, kur prasisuko su viena. Net ir tarp pradinuku. Kokiu principu rinkosi kieki taip ir liko mistika.
Penktadieni po sesiu pamoku pateike ataskaitos projekta. Tai iki to dar stebejo keleta sestu pamoku unsure.gif Penktadieni dar slave kaip reik.
Tai isgyvenama, nera jau taip baisu kaip atrodo.Bet itampos uztenka tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linastri: 26 kovo 2011 - 12:42
QUOTE(lamur @ 2011 03 25, 22:23)
Sveikutes,

Man čia kilo tokia mintis, kad per mamų šventę išrinkti talentingiausią ar šauniausią mamą. Kaip jums ši mintis? Gal turite kokių minčių, o gal pačios esate kažką panašaus dariusios. Būtų įdomu išgirsti  smile.gif
Ačiū 4u.gif

Sveikos MERGINOS, apsilankau čia vis pas Jus...o Jūs šaunuolės-renginys renginį veja bigsmile.gif . Aš antru etatu dirbu kultūros cente- tai visai puikiai persidariau, pakoregavau vaidinimą mamytem iš pašto(TAS KUR VAIKAI EINA IEŠKOT STEBUKLŲ šalies ir nenori mamos košės-aš ten jį šiek tiek padariau su juokeliais...bet ideja išlaikiau- tegu autorius buna ramus del autorinių teisių ax.gif bigsmile.gif )
Tai va...o dabar i Jūsų temą...aš dariau Šauniausios mamos konkursą: ten buvo šauniausia, dainingiausia, kūrybingiausia, švelniausia...ir kitokia -iausia...žodžiu visos buvo kokios tai nors. Jos darė įvairias užduotis, vaikai padėjo ir po to prie vaišių stato išdalinom šokoladinius medalius ant kaklo pasikabint(kitoj pusėj paraŠę kokia ji ten -iausia...nuten kur po 50ct tokie auksiniam blizguty ..ir davėm diplomus) Net nežinau...bet paprastai aš tokiu dalykėlių neištrinu...turėtų būt kažkas kompe, juk net diplomus pati maketavau...dabar aš darbe , bet pažadu kai b0siu namuose, pasistengsiu pažiūrėt ką ten turiu...bet jei ir nerasiu- tai pabandysiu atgamint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andzelika: 26 kovo 2011 - 13:07
QUOTE(andzelika @ 2011 03 26, 15:05)
Sveikos MERGINOS, apsilankau čia vis pas Jus...o Jūs šaunuolės-renginys renginį veja bigsmile.gif . Aš antru etatu dirbu kultūros cente- tai visai puikiai persidariau, pakoregavau vaidinimą mamytem iš pašto(TAS KUR VAIKAI EINA IEŠKOT STEBUKLŲ šalies ir nenori mamos košės-aš ten jį šiek tiek padariau su juokeliais...bet ideja išlaikiau- tegu autorius buna ramus del autorinių teisių ax.gif  bigsmile.gif )
Tai va...o dabar i Jūsų temą...aš dariau Šauniausios mamos konkursą: ten buvo šauniausia, dainingiausia, kūrybingiausia, švelniausia...ir kitokia -iausia...žodžiu visos buvo kokios tai nors. Jos darė įvairias užduotis, vaikai padėjo ir po to prie vaišių stato išdalinom šokoladinius medalius ant kaklo pasikabint(kitoj pusėj paraŠę kokia ji ten -iausia...nuten kur po 50ct tokie auksiniam blizguty  ..ir davėm diplomus) Net nežinau...bet paprastai aš tokiu dalykėlių neištrinu...turėtų būt kažkas kompe, juk net diplomus pati maketavau...dabar aš darbe , bet pažadu kai b0siu namuose, pasistengsiu pažiūrėt ką ten turiu...bet jei ir nerasiu- tai pabandysiu atgamint

Kiap gerai, kad jus turiu, merginos. Butu labai saunu, as ir galvoju, kad kiekviena mama butu -iausia
Atsakyti
QUOTE(andzelika @ 2011 03 26, 15:05)
Sveikos MERGINOS, apsilankau čia vis pas Jus...o Jūs šaunuolės-renginys renginį veja bigsmile.gif . Aš antru etatu dirbu kultūros cente- tai visai puikiai persidariau, pakoregavau vaidinimą mamytem iš pašto(TAS KUR VAIKAI EINA IEŠKOT STEBUKLŲ šalies ir nenori mamos košės-aš ten jį šiek tiek padariau su juokeliais...bet ideja išlaikiau- tegu autorius buna ramus del autorinių teisių ax.gif  bigsmile.gif )


O gal galėtum įmesti tą pakoreguotą vaidinimą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 26, 14:59)
O gal galėtum įmesti tą pakoreguotą vaidinimą? rolleyes.gif


ĮMEČIAU Į PAŠTĄ....IR atsiprašau autorės už pastaisymą pagal save(mano vaikai jau 7kl. ir jiems vaidinant reikia kažko truputėį "juokingiau,kaip sako jie "mokytoja ,reikia kažko'kručiau"beje tai mano paskutiniai buvę mokiniai, kuriuos išleidau ketvirtoj kl.
Atsakyti
ech pavydziu kam jau auditas praejo.man dar reiks pasinervinti. gavau ir as smart lenta,bet dar stovi supakuota.nieks mat nepakabina projektoriaus, tai laidu nenuperka. verysad.gif tikiuosi, kad priprasiu prie jos ir bus super.
mergaites, kokias pedagogines pertraukeles darote 1 klaseje? kazkaip as jau issisemiau.
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2011 03 26, 17:41)
ech pavydziu kam jau auditas praejo.man dar reiks pasinervinti. gavau ir as smart lenta,bet dar stovi supakuota.nieks mat nepakabina projektoriaus, tai laidu nenuperka. verysad.gif tikiuosi, kad priprasiu prie jos ir bus super.
mergaites, kokias pedagogines pertraukeles darote 1 klaseje? kazkaip as jau issisemiau.

Labas vakaras. Rytoj įdėsiu į paštą pedagoginių pertraukėlių bigsmile.gif
Atsakyti
Betuk, mes irgi pavasarinių darbelių prisigaminom, tai turėsim kuo namus puošt biggrin.gif
Kažkada rinkom mamą pačią ...-iausią, tai nugalėtoja tapo.... visos mamytės. Buvo užduotis užrištom akim kažką nupiešt, galėjo padėt vaikas, bet tik žodžiais (lyg tai reikėjo nupiešt savo vaiką), papasakot juokingiausią savo vaiko istoriją arba jo "skambią frazę" ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2011 03 26, 17:41)
ech pavydziu kam jau auditas praejo.man dar reiks pasinervinti. gavau ir as smart lenta,bet dar stovi supakuota.nieks mat nepakabina projektoriaus, tai laidu nenuperka. verysad.gif tikiuosi, kad priprasiu prie jos ir bus super.
mergaites, kokias pedagogines pertraukeles darote 1 klaseje? kazkaip as jau issisemiau.

Sveikutės. Išsiunčiau pedagoginių pertraukėlių pavyzdžius. Gal tiks kas nors. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2011 03 26, 12:41)
O gal kažkur rastum scenarijų ar tiesiog parašytum, kaip maždaug viskas vyko. Būčiau labai dėkinga. 4u.gif

Sveikutės!Išsiunčiau į paštą šauniausios mamytės rinkimų scenarijų.Gal kokią mintį pritaikysit 4u.gif
Atsakyti